Objednejte do 14:30, expedujeme ještě dnes!

O značce PIX

PIX-O-ZNACCE.pngPix.png
Společnost PIX Transmissions Ltd. je předním výrobcem řemenů a souvisejících mechanických produktů pro přenos výkonu. Společnost disponuje nejmodernějšími výrobními jednotkami na výrobu řemenů a také mimořádně sofistikovaným, automatizovaným zařízením na míchání pryže.

Díky své silné lokální i globální přítomnosti, včetně poboček v Evropě a na Středním východě, a spolupráci s více než 250 obchodními partnery ve více než 100 zemích, je PIX Transmissions Ltd. klíčovým hráčem na mezinárodní úrovni. Inovativní přístup k výzkumu a vývoji zaručuje neustálý pokrok a kvalitu produktů, která překračuje očekávání zákazníků po celém světě.PIX v kostce:

  • Nejrychleji se rozvíjející globální hráč v oblasti produktů pro mechanický přenos energie
  • Více než pět desetiletí zkušeností s výrobou kvalitních produktů
  • Silná globální identita značky
  • Distribuční síť ve více než 100 zemích
  • Globální schválení produktů, systémy řízení kvality
  • Globální přítomnost - pobočky ve Spojeném království, Německu a Spojených arabských emirátech
  • Nejmodernější infrastruktura pro vývoj, výrobu a testování produktů
  • Kvalitní a zkušený R&D tým
pixtrans_cover-1.jpeg
INFRASTRUKTURA
Společnost PIX stojí již několik let v čele vývoje a inovací. Souhrn neustálých investic, bohatých a rozmanitých zkušeností, technologií, nejmodernějšího vybavení, které zahrnuje konstrukční centrum, výrobní dílnu a propracované testovací zařízení, vynesl společnost PIX na pozici vysoce produktivního a spolehlivého výrobce.

Automatizovaná mísírna, stejně jako její supermoderní výrobní zařízení, příznivě odráží důraz společnosti na automatizaci i kvalitu. Právě tento aspekt umožňuje společnosti nabízet svým zákazníkům přesvědčivou nabídku hodnoty.

GLOBÁLNÍ PŘÍTOMNOST
Vzhledem ke své globální zákaznické základně podpořila společnost PIX své výrobky vybudováním působivé podpůrné infrastruktury na několika klíčových trzích po celém světě, včetně Velké Británie, Německa a Spojených arabských emirátů. Na každém z těchto míst se nachází distribuční centrum a je vybaveno pro poskytování technické, obchodní a logistické podpory. Společnost PIX je pravděpodobně jednou z mála globálních společností ve svém oboru, která se vyznačuje vysokou úrovní infrastruktury mimo domovskou zemi.

Klíčovou silou společnosti PIX je rostoucí síť nezávislých, oddaných a loajálních obchodních partnerů ve více než 100 zemích světa. Vztahy založené na výkonnosti a důvěře jsou v tomto ohledu charakteristickým znakem síly společnosti PIX. Společnost PIX je také hrdá na to, že mezi své četné zákazníky z řad výrobců OEM řadí některé z lídrů trhu v klíčových aplikačních vertikálách.

SPRÁVA A ŘÍZENÍ SPOLEČNOSTI
Společnost PIX je známá jako společnost, která pomáhá rozvíjet kulturu dobrého řízení společnosti a dbá na zájmy svých zákazníků, zaměstnanců, investorů a zúčastněných stran tím, že se při dosahování růstu řídí osvědčenými postupy, důkladnými procesy a zdravou podnikatelskou etikou. Společnost PIX si je také velmi dobře vědoma své společenské odpovědnosti a zavedla několik iniciativ, které zajišťují bezpečné, etické a ekologické postupy.

ENVIRONMENTÁLNÍ UDRŽITELNOST
Environmentální udržitelnosti je dosaženo používáním ekologicky šetrných materiálů a postupů, které jsou ve výrobním procesu vyžadovány na optimální úrovni. Průmyslová odpadní voda, která vzniká během výrobního procesu, je zpracovávána v naší čistírně odpadních vod a recyklována pro zahradnické účely. Odpadní voda z domácností se čistí v naší čistírně odpadních vod a rovněž se znovu využívá pro účely ozelenění. Výrobky PIX neobsahují žádné látky, které by mohly vzbuzovat obavy podle směrnic REACH/ROHS EU.

 
SpinnerČekejte