Detail nákupního koše
Neodhlašujte se z účtu. Při příští návštěvě vás prohlížeč automaticky
přihlásí a bude si pamatovat obsah neodeslaného košíku

Objednávky odeslané do 12,30 hod expedujeme v den objednání !!!
Poznámka k objednávce:
Vaše číslo objednávky:

Doprava a platba

Způsob dopravy:
Způsob úhrady:
Cena přepravy: Cena přepravného u platby dobírkou: 99,- Kč bez DPH (1 balík do 30kg)
Cena přepravného u platby převodem: 79,- Kč bez DPH (1 balík do 30kg)

Dodací adresa

Název firmy
(jméno a příjmení):
Kontaktní osoba:
Ulice č.p.:
Město:
PSČ:
Stát:

1. 6. 2017

REFERENT ODBYTU -
budoucí obchodník firmy

Přijmeme zaměstnance na pozici referent odbytu (řemeny, řemenice, těsnění).
Náplní práce je především příjem objednávek, vystavování faktur a s těmito
činnostmi spojená častá telefonická operativní komunikace a poradenství.

Pokud budete mít obchodní schopnosti, rádi bychom, abyste do jednoho roku
od nástupu, začal vykonávat funkci obchodníka firmy. Ten aktivně rozvíjí vztahy
se současnými zákazníky, vyhledává nové obchodní příležitosti a spoluvytváří
marketingový plán. Za tuto činnost mu kromě mzdy náleží také provizní odměna.

Tento delší karierní postup pro výkon funkce Obchodník firmy je nezbytný k tomu,
aby s našimi zákazníky jednal vždy pouze znalý a zkušený zaměstnanec.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Příjem objednávek a zpracování nabídek
  • Fakturace zboží, tisk přepravních dokladů
  • Telefonický kontakt se zákazníky
  • Příležitostný pultový prodej
  • Běžná obchodní administrativa

POŽADUJEME

  • Maturita (technické zaměření vítáno)
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

VÍTÁME

  • Technické myšlení
  • Marketingové znalosti a zkušenosti
  • Obchodní zkušenosti s podnikovou sférou

NABÍZÍME

  • Solidní platové ohodnocení + stravenky
  • Dlouhodobou práci ve stabilní firmě

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete nám Váš profesní
životopis s fotografií na e-mail batik@pikron.cz. V případě dotazů volejte pana Batíka
na telefon 602 641 364.

Tags: práce zaměstnání ústí nad labem volné pracovní místo nabídka zaměstnání