O společnosti

Naše firma Pikron s.r.o. patří mezi přední  dodavatele řemenových pohonů v České republice. Zabývá se také prodejem průmyslových těsnících  prvků,  pryžových  desek,  řetězů,  průmyslových  hadic
a výrobou hydraulických  hadic. Nabízený sortiment  je uložen ve skladech o rozloze 3150 m2 a obsahuje více než 56000 položek.

566-1.jpgfinal.pngFirma je největším distributorem klínových řemenů Rubena na českém trhu a významným zákazníkem desítky zahraničních výrobců ozubených
a klínových řemenů. Mezi naše největší zahraniční dodavatele patří firmy Strongbelt, Bando, Fenner, PIX, Gates, Dayco, Chiaravalli, Tagex a další.

V segmentu řemenových pohonů nabízíme rozměrové řady všech typů klínových, ozubených, žebrových a plochých řemenů. Kromě tohoto standardu nabízíme také řemeny zemědělské a automobilové, metráže, řemeny svařované a na objednávku,
řemeny s unášeči, s povrchovou vrstvou, řemenice, upínací pouzdra a podobně.

Druhým segmentem distribuovaného zboží jsou především průmyslová a hydraulická těsnění, O-kroužky, V-kroužky, manžety, gufera, ploché pryže, silentbloky, průmyslové a hydraulické hadice, řetězy a řetězová kola.

Spolupracujeme s více výrobci jednoho produktu. Můžeme tedy nabídnout dražší kvalitu i levnější standard. Produkty, které nabízíme, mají ale vždy jasný původ a pochází od renomovaných výrobců.
Nikdy nenabízíme žádné zboží, které bychom si sami nekoupili.

Našimi  zákazníky  jsou  obchodní  firmy,  které  zboží  dále distribuují a samozřejmě  koncoví zákazníci z průmyslové, zemědělské a soukromé sféry.

Distribuce zboží  spočívá v rychlé expedici přímo z centrálního skladu. Nemáme  pobočky a  díky tomu  jsme schopni  držet vysoký  standard v operativním přístupu k zákazníkovi. Naši zákazníci mohou také odebírat zboží přímo v naší prodejně.

Naším cílem je budovat se zákazníky dlouhodobé a oboustranně spokojené vztahy. Jednorázové obchody   za každou cenu a nebo uplatňování praktik našich politiků, nám nejsou blízké. Abyste se na nás mohli spolehnout, neustále také zvyšujeme odborné znalosti našich pracovníků a sledujeme za vás nové produkty a trendy v oboru. Na základě těchto nových poznatků rozšiřujeme sortiment a služby.

Od roku 1992 sbíráme zkušenosti, prodáváme, počítáme převody, radíme, řešíme víkendové havárie, hledáme nová řešení.

Jsme tu prostě pro vás.

Děkujeme vám, naším stálým zákazníkům za projevovanou přízeň. 
Zákazníkům potencionálním pak přejeme, aby v nás v budoucnu našli solidního obchodního partnera.

SpinnerČekejte