Nový způsob doručení

Nově si  u nás můžete zvolit dopravu se Zásilkovnou a nechat si svou objednávku zaslat do jednoho z více jak 1 300 výdejních Z-boxů , které máte nejblíž. 
 
 
23.02.2024
Nově si  u nás můžete zvolit dopravu se Zásilkovnou a nechat si objednávku zaslat na jedno z více jak 9 000 výdejních míst v ČR, které máte nejblíž. 
 

Z-BOX představuje samoobslužné výdejní místo od Zásilkovny, které vám umožní vyhnout se nečekaným čekáním na kurýra. S pomocí mobilní aplikace Zásilkovna si můžete vyzvednout svou zásilku, kdykoliv to vyhovuje vám.

Výhody: 

Neustálý provoz pro maximální pohodlí

Většina Z-BOXů je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Navštivte nás kdykoliv, ať už je den nebo noc, či víkend, abyste mohli vyzvednout nebo odeslat balík!

Rychlé a bezfrontové vyzvednutí balíku

Pokud vyzvedáváte zásilku, jednoduše využijte mobilní aplikaci a balík je váš! Splatíte doručení a dobírku online. Aplikace vám umožní sledovat pohyb zásilky a poskytne přehled o všech vašich odeslaných a přijatých balících.

Bezkontaktní výdej a podání zásilek

Z-BOX nemá žádný tlačítkový displej. Skříňka se otevírá bezdotykově pomocí mobilní aplikace Zásilkovna. Už nebudete potřebovat klikat na displej či tlačítka!

Šetrné k životnímu prostředí

Provoz Z-BOXů je ekologický. Samoobslužné výdejní boxy Zásilkovny vyžadují minimální množství energie, kterou získávají prostřednictvím solárních panelů.

 

Pevně věříme, že Vám nový dopravce přinese při nakupování radost!
SpinnerČekejte